Gaztes LPG Doğalgaz Tesisat Malzemeleri ve Servis Hizmetleri olarak 2010 yılında İZMİR de kurulduk. TAAHHÜT,SATIŞ,DANIŞMANLIK,TEKNİK SERVİS alanlarında hizmet vermekteyiz.
 TAAHHÜT alanında LPG Tesisatı,Doğalgaz Tesisatı,Sıhhi Tesisat,Yangın Tesisatı,Özel Projeler,Şömine sistemleri,Doğalgaz Dönüşümü,Görsel Meşale sistemleri vb. alanlarda çalışmalar yapmaktadır.
 
SATIŞ alanında, LPG Tesisat malzemeleri,Doğalgaz Tesisat Malzemeleri,Pis Su Temiz Su Tesisat Malzemeleri,Yangın Tesisat Malzemeleri,Endüstriyel Mutfak Malzemelerini işinde tecrübeli uzman kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.
 
 
 DANIŞMANLIK alanımızda LPG DOĞALGAZ SIHHİ Tesisat projeleri, Yangın Tesisat Projelerinde uzman kişiler ile yardımcı olmaktayız.
 
 
TEKNİK SERVİS alanımızda Doğalgaz istasyon bakımları,Lpg Tank bakımları , LPG stok tank testi, Otogaz istasyonu Periyodik kontrolleri,Lpg Doğalgaz tesisatı kaçak tespiti onarımı, Tüplü Tesisat periyodik bakımlarında tecrübeli uzman gerekli tüm eğitim belgelerine sahip personel ile hizmet vermekteyiz.
Gaztes LPG Doğalgaz Tesisat Malzemeleri ve Servis Hizmetleri olarak bilimsel yaklaşımlar ile projelerimizi hayata geçirmeyi ilke edindik. Çalıştığımız sektörde üretim yapan yerli ve uluslar arası kaliteli ve sertifikalı malzemeler kullanarak Gaztes olarak kalıcı müşteri memnuniyetini hedef edindik.